sdesigner

Retazovy zakon

Isto poznate zakon retaze pri ktorom plati ze retaz je taka silna ako jej najslabsi clanok. Co by sa stalo ak by sme uplne teoreticky vytvorili retaz z identickych rovnako pevnych clankov? Pretrhli by sa pri prekroceni medze pevnosti clankov vsetke naraz? Alebo tam zacne fungovat iny zakon?

Nejlepší odpověď
SeptikB

Začne tam fungovat Murphyho zákon: Pokud se pokoušíte o prakticky nereálný pokus, výsledek je vždy náhodný.

Další odpovědi
Mapel

Vše je vyrobené s určitou tolerancí. Proto se vždy najde nejslabší článek. Nad neexistujícím a nereálném nemá cenu přemýšlet.

mosoj

Ano všechny najednou.

Mluvíme o teorii že !!