EDA

RET BEZ CITU

V prosinci loňského roku jsem byla u zubařky na rozřezání dásně v jedné půlce úst zevnitř, aby se neobnažovaly krčky. Pak mi řekla ledovat, tak jsem ledovala. Bohužel doteď necítím dolní ret, prý se to spraví, ale nevím, kdy, je to 5.měsíc… Dá se s tím něco dělat, případně nevíte, jaké vyšetření bych měla absolvovat, abych věděla, co a jak?

Nejlepší odpověď
zjentek

na neurologii, nejspíše ti zubařba „trefila“ některý z nervů v té oblasti