srbul

Restaurace, kde si můžete sami uvařit.

Měli byste o to zájem? A šlo by to zrealizovat? Děkuji za odpovědi.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
brillant

Ne

Doplňuji:
to nemusím chodit do restaurace

Další odpovědi
Drap

Ano

Zrealizovat by jistě šlo. Jaký by byl zájem, tak to těžko odhadnout. Jakým způsobem by se to účtovalo ? Každý kdo by si vařil, by musel mít k ruce jednoho zaměstnance, který by mu vydával suroviny. Cizí lidé ti nemohou chodit v kuchyni bez dravotního průkazu.
Já osobně bych určitě zájem neměl. Nevidím v tom žádnou výhodu. Pokud si chci něco uvařit sám a mám na to čas, tak si to uvařím doma za třetinu ceny a nemusím nikam chodit.
Nápad jistě zajímavý, ale já bych takto nepodnikal.

Blblblblb

Ano

Doplňuji:
Určitě to je velice zajímavé odvětví podnikání, a myslím si, že pokuď byste takovou restauraci otevřeli v nějakém větším městě jako je například Praha, měli by jste úspěch.
Komu se chce nakupovat potraviny, a přemýšlet co do jakého jídla patří, a jestli něco náhodou nezapomněli, když u vás by přišli uvařili si z vašich potravin, a nakonec zaplatili :)
Já bych určitě takovouto restauraci ráda navštívila :) Má to budoucnoust a stabilitu. Takže hodně štěstí! :)

Reuef

Ne

Doplňuji:
Ne nemel bych zajem…jestli by to slo zrealizovat ? Mi to prijde podobny jako kurzy vareni…a pokud by u toho neasistoval zadny odbornik tak je to stejny jako si uvarit doma ne ?