Restaurace, kde si můžete sami uvařit.

Měli byste o to zájem? A šlo by to zrealizovat? Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 50% Ne 50%

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ne

Doplňuji:
to nemusím chodit do restaurace

Další odpovědi:

Zlatý

Ano

Zrealizovat by jistě šlo. Jaký by byl zájem, tak to těžko odhadnout. Jakým způsobem by se to účtovalo ? Každý kdo by si vařil, by musel mít k ruce jednoho zaměstnance, který by mu vydával suroviny. Cizí lidé ti nemohou chodit v kuchyni bez dravotního průkazu.
Já osobně bych určitě zájem neměl. Nevidím v tom žádnou výhodu. Pokud si chci něco uvařit sám a mám na to čas, tak si to uvařím doma za třetinu ceny a nemusím nikam chodit.
Nápad jistě zajímavý, ale já bych takto nepodnikal.

Ano

Doplňuji:
Určitě to je velice zajímavé odvětví podnikání, a myslím si, že pokuď byste takovou restauraci otevřeli v nějakém větším městě jako je například Praha, měli by jste úspěch.
Komu se chce nakupovat potraviny, a přemýšlet co do jakého jídla patří, a jestli něco náhodou nezapomněli, když u vás by přišli uvařili si z vašich potravin, a nakonec zaplatili :)
Já bych určitě takovouto restauraci ráda navštívila :) Má to budoucnoust a stabilitu. Takže hodně štěstí! :)

Bronzový

Ne

Doplňuji:
Ne nemel bych zajem...jestli by to slo zrealizovat ? Mi to prijde podobny jako kurzy vareni...a pokud by u toho neasistoval zadny odbornik tak je to stejny jako si uvarit doma ne ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.