Kajuss Noime

RESTAURACE-BRNO

Dobrý večer,
chci se zeptat, jaká je podle Vás nejlepší restaurace v Brně? (nezáleží na tom jestli indická atd.) Nevíme už s přítelem, kam máme chodit. Díky 🙂 ..

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nevím,jestli je nejlepší,ale mezi super nejlepší určitě patří – je to restaurace HAVANA v Brně – Líšni – musíte si objednat místo,je tam věčně plno!

http://www.havana-restaurant.cz/

Další odpovědi
pizlicka

zrovinka jsem prisla.po dlouhe dobe jsem byla pozvana,jak je namesti svobody,tak restaurace TRAMÍN.je tam prijemne prostredi,jidla take nejsou spatna,jen ty jejich zmrzlinove pohary me nenadchli.ale pro zamilovane,je to pekne prostredi:-)

tatanka

I když jsem Pražák, tak jedině Bláhovka