Crookynečka

Restartování LG. Poradíte, co mám dělat?

Už od včerejška se mi restartuje mobil LG optimus L. Restartuje se hlavně, když se zapne nějaká hra a nebo se spustí video. Zkoušela sem uvést telefon do továrního nastavení, ale nešlo to. Když klikám mě to přesměruje na finální tlačítko ‚smazat vše‘, když na to klikám, nic se neděje. Jakoby sem neklikala. Co mám dělat ?

Odpovědi
jerry737

To vypadá na plnou paměť. Prvně bych zkusil odinstalovat nějaké aplikace a poté tovární nastavení. Ovšem pozor po obnově telefonu a znovu přihlášení k účtu google nedávat obnovit data do telefonu !!! Pokud toto nepomůže poslal bych telefon do servisu.

ptáč

To je závada na reklamaci v prodejně. Kdyby hra vykazovala vysoké nároky na paměť, tak spadne hra. Mobil LG by tedy nerestartoval. Restart je vypnutí jakéhosi systému, třeba Android. Restart se projevuje úplným vypnutím, a dlouhým načítáním do funkčního módu, ve kterém funguje budík.
Jinak ukončení spuštěné aplikace, hry za kterou jsme zaplatili, hra se ukončí prázdným displejem, trvá chvíli, než se systém vzpamatuje a naběhnou základní funkce.
To je potřeba rozlišit. Je-li málo operační paměti a kromě hry běží ještě jiné aplikace, tento přístroj to prostě nestíhá.
Hra, kterou přístroj nezvládne, patří do jiného modelu, do tabletu s větším výkonem.
Taky jsem koupil hru, která spadne po chvíli. Ale funguje mi Smash hit, nebo ty ostrovy se zvířaty, už nehraji kvůli vymazání úrovně hry při reinstalaci hry. Hru, která se ne líbila, nezachranilo zálohování celých složek.
Možná nefunguje smazání dočasných souborů, zkusit odinstalovat ty největší aplikace, jako je mluvená angličtina, která dokáže do malého mobilu natáhnout mnoho Mb. Zkusit čistič, cleaner od Avastu, nepoužívat špionážní cleaner se smetákem v logu.