annas

Řešíte případná nedorozumění „bobříkem mlčení“?

Uzamknete se do sebe a nemůžete najít klíč? Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
ten který je

Já to doma dlouho nevydržím,za nějakou dobu mi začínají cukat koutky a začnu se smát.:-)

Další odpovědi
salsa verde

v žádném případě nemlčím, myslím si že to je nejhorší co může být, pak to totiž jednou pořádně bouchne a kolikrát člověk řekne i to čeho později lituje…takže nemlčet, mluvit a mluvit…to je moje strategie, naštěstí má manžel podobný názor takže u nás když něco je tak hned si to vyříkáme, třeba i hlasitěji ale aspoň je dřív jasno.

vagra

Bejvávalo! Dnes jsme bobříky limitovali 10 min.
Po dlouholetých zkušenostech,jsme oboustraně došli k závěru, že to je zbytečný a v podstatě nic neřešící stav.

hanulka11

Mlčení nic nevyřeší, jen se zvyšuje napětí.

lerak14

pokud je to doma tak ano protože vím že má pravdu jinak vžydy řeknu svůj názor