dudu

Řešení zažívacích potíží?

Naše nejoblíbenější kočička na chalupě poprvé ulovila myš, se kterou se posléze přišla pochlubit až do kuchyně. Chvíli si s ním hrála, ale pak ji „potvůrka“ velmi rychle spapinkala. Nyní má nějaké zažívací potíže. Jak té naší holce můžeme nejlépe pomoci a kterat ji za její činění účinně pochválit?
Doplňuji:
omlouvám se paní Annas, panu
Mosoj, atd.,za dříve formulované dotazy.

Nejlepší odpověď
martina1

a byla to myš?Nám jednou sežrala rejska,protože byla lovkyně začátečnice.Rejzky prý kočky nežerou,protože jsou kyselí.Já ji pak cpala Carbosorbem smíchaným s paštikou.Po týdnu bylo zle a jeli jsme k veterináři.Ne­udělal s ní nic,prý lepší nechat utratit.Já to nevzdala a stříkala jí vodu do krku stříkačkou aby aspoň kapku vody do sebe dostala druhý den jsem myslela ,že je konec,ale další ráno šla sama pít a bylo vyhráno.Trvalo to myslím 2týdny.Tak ať se vám brzy uzdraví.Kdyby ne,tak vám daruji koťátko:-)

Další odpovědi
ReHu

Nemám s tímto zkušenosti, ale nevzdávejte to. Kočindy jsou bojovnice.

louhra

Vyhledal bych rychle veterináře,protože myš mohla být otrávená.

BENYTA

Není to jen chlácholení,ale určitě,až jí stráví,půjde pro další,zle jí bylo nejspíš proto,že byla první,a pokud třeba rozkousla žluč /brr/ …

annas

Pane Dudu, nevím, za co se omlouváte.