Avatar uživatele
dudu

Řešení zažívacích potíží?

Naše nejoblíbenější kočička na chalupě poprvé ulovila myš, se kterou se posléze přišla pochlubit až do kuchyně. Chvíli si s ním hrála, ale pak ji „potvůrka“ velmi rychle spapinkala. Nyní má nějaké zažívací potíže. Jak té naší holce můžeme nejlépe pomoci a kterat ji za její činění účinně pochválit?
Doplňuji:
omlouvám se paní Annas, panu
Mosoj, atd.,za dříve formulované dotazy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, BENYTA před 5064 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
martina1

a byla to myš?Nám jednou sežrala rejska,protože byla lovkyně začátečnice.Rejzky prý kočky nežerou,protože jsou kyselí.Já ji pak cpala Carbosorbem smíchaným s paštikou.Po týdnu bylo zle a jeli jsme k veterináři.Ne­udělal s ní nic,prý lepší nechat utratit.Já to nevzdala a stříkala jí vodu do krku stříkačkou aby aspoň kapku vody do sebe dostala druhý den jsem myslela ,že je konec,ale další ráno šla sama pít a bylo vyhráno.Trvalo to myslím 2týdny.Tak ať se vám brzy uzdraví.Kdyby ne,tak vám daruji koťátko:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Nemám s tímto zkušenosti, ale nevzdávejte to. Kočindy jsou bojovnice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
louhra

Vyhledal bych rychle veterináře,protože myš mohla být otrávená.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Není to jen chlácholení,ale určitě,až jí stráví,půjde pro další,zle jí bylo nejspíš proto,že byla první,a pokud třeba rozkousla žluč /brr/ …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Pane Dudu, nevím, za co se omlouváte.

před 5064 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek