vivatisCZ

Reproduktory se mi zhoršily.

Využívám reproduktory přímo na notebooku. Zvuk byl vždy jasný a čistý a hlavně hlasitý, že to slyšela celá ulice nyní to šlyší jen celý dům. Chraptí, jsou potichý prostě hrozný. Nepište mi prosím, že to je třeba nějakou písničkou páč i jasné a hlasité písničky jsou nyní velmi potichu a chraptí. Neni třeba nějaká klávesnice, která ovladá zvuk?
Notebook: http://www.al­za.cz/asus-g55vw-s1239h-d387424.htm
Děkuji :)

Nejlepší odpověď
ponovotny

tos je prostě odkouřil ;) Když chceš hrát pro celou ulici musíš investovat do zesilovače a pořádných beden ;). si kup nějaké bedničky k pc a v tvém třípadě se ptej po nějakých výkonnějších a i tak to nepouštěj dlouhodobě naplno, odkouřit se dá všechno