Thor841

Reproduktory do vozu. Jaké?

Ahoj všem,

prosím o radu. Koupil jsem si vůz Audi A4 a hudba v autě je dost otřesná. Rádio hrůza a repráky ještě horší. Rád bych nějaké doporučení, které repro koupit. Nejsem žádný tucmen, ale hudba bez basů není hudba. jednoduše řečeno, jaké koupit repro aby to slušně hrálo, na nižší cenové hranici. Autorádio jsem již koupil Kenwood 4×50. Díky za tipy :)

Odpovědi
dusand

aby to slušně hrálo a nebyl potřeba zesilovač, a další úpravy, tak by bylo dobré vymontovat stávající reproduktory, zajít do obchodu s reproduktory a chtít nové repro ve stejné velikosti, nejlépe třípásmové. jestli chcete opravdu čistý zvuk, je potřeba umístění reproduktorů upravit pro větší repra, koupit zesilovač a k tomu repro. co se týká značek tak se to liší pouze poměrem cena/výkon. na takové to ,,domácí žvýkání'' výměnou za stávající reproduktory bych doporučil kenwood nebo pioneer.

adam78987

Tak to ti doporučím se podívat sem: https://www.2din­.cz/reprodukto­ry-audi/ – najdeš tam toho dost :)