Chemiii

Mám nové reproduktory sestava 2.0, když je hudba hlasitější hraje jen pravý a když když je to potichu tak jen levý?

Zdravím,Mám nové reproduktory sestava 2.0 ..když je hudba hlasitější hraje jen pravý a když když je to potichu tak jen levý..nějaké řešení?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Mám pocit že to je na reklamaci. Toto mi nepřijde jako standardní a chtěná funkce.

Další odpovědi
anonym

Jednoduše je použij do všech možných zařízení – bude-li chyba v nich, reklamuj je, jinak přenastav systém…