sisssane

Jak je to s dovozem repliky ferrari co vse se plati pri dovozu??

Dobrý den, chtěl bych si koupit ferrari na originální samozřejmě nemám, tak jsem se rozhodl, že si koupím repliku.

Ferrari bych zakoupil na e-bay za 300.000 kč. Auto by mě bylo zasláno z USA do Česka, chci se zeptat zda budu platit ještě clo a další poplatky…
Jestli auto bezproblému zaregistruji v ČR a zda replika auto je legální.

Díky
Doplňuji:
Ještě jsem uvažoval, že bych si zakoupil toto auto místo toho z USA: http://www.sba­zar.cz/cypers/de­tail/2905769-ferrari-replika-ferrari-575-maranelo

Je levnější a žádný problém by s ním být neměl ne?

Odpovědi
Drap

Budeš platit dopravu, DPH, clo a poplatky za uvedení do provozu.