Sahyb

Rep vs HipHop

Včom se liší tuty dva žánry?
Doplňuji:
Terryle spíš naopak

Nejlepší odpověď
irij

poslouchej zpěv, přijdeš na to sám.
Doplňuji:
rep nemá melodii, jsou to rytmizované slabiky.

Další odpovědi
Terryle

A mě by to docela taky zajímalo, nikdy jsem nad tím nepřemýšlela. A poslouchat je nebudu, neb se mi ani jeden ani za fous nelíbí a jen bych tím trpěla.
Ale rozdíl bych věděla docela ráda. Napadá mě, že hip-hop je trošku hlubší a o životě a problémech, kdežto rap je taková ta černošská ghetto vyřvávačka o gangstas, fuckas, killas a podobně? :oD

Terryle

Fajn. O to zajímavější bylo se zeptat .)

1popelka1

Taky by mě rozdíl zajímal…