zbynna

Renault Scenic 2003 16 16V83 kW Nápis na palubce SERVIS …

Renault Scenic 2003 16 16V83 kW .Potřeboval bych postup jak vymazat z palubky oranžový nápis SERVIS .Vím že to jde tím štelovacím tlačítkem co je na nastavování hodin …Děkuju za rady ZBYNA ..Maže se po výměně oleje ..

Odpovědi
brillant

Zkus se podívat do manuálu. http://www.re­nault.cz/muj-renault/navody-k-obsluze/

mosoj

Záleží proč tam ten nápis je. Většinou zmizí sám, po odstranění závady.
Pokud ti to počítač dovoluje zkus odpojit a znovu připojit baterii.