Avatar uživatele
aramah

renault scenic

Už jsem se dívala do knihy tam píši urychleně tankovat! neví někdo na kolik kilometru je rezerva paliva? dalo mi to vědět pískáním . děkuji auto mám krátkou dobu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda před 5100 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nevím jak u vašeho vozu,ale většinou je to tak,že nádrž je přibližně na tolik litrů,aby při průměrné spotřebě auto ujelo ještě cca 100 km,takže jestli vám to bere 7 litrů,tak je rezerva 7 litrů. U většiny aut se rozsvítí kontrolka. No a pak prostě raději natankujte.

pro panenku,kolik myslíte,že ten scenik žere,když uvádíte,že rezerva je na 7 litrů a ujedou jen 40 km???? To je asi nějaká blbost ne,to by pak to auto žralo na 100km skoro 18 litrů…???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

My máme RENAULT 19 a na rezervu můžem ujet 80 km.U RENAULT SCENIC mi ted manžel řekl že ujet by jste měla 80 km a rezerva by měla být těch 7 l.takže by jste měla zhruba ujet to co mi těch 80km.

Ano omlouvám se kropítko jak jsem mluvila s manželem o autech omylem jsem napsala 40 a mělo to být 80 km

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
člověk

většinou to bývá u aut tak do 40 km,jinak nejedete,já si to vyzkoušel,vzal kanistr a jel,jak jsem nemohl,tak jsem věděl co si moho dovolit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2105 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek