aramah

renault scenic

Už jsem se dívala do knihy tam píši urychleně tankovat! neví někdo na kolik kilometru je rezerva paliva? dalo mi to vědět pískáním . děkuji auto mám krátkou dobu

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím jak u vašeho vozu,ale většinou je to tak,že nádrž je přibližně na tolik litrů,aby při průměrné spotřebě auto ujelo ještě cca 100 km,takže jestli vám to bere 7 litrů,tak je rezerva 7 litrů. U většiny aut se rozsvítí kontrolka. No a pak prostě raději natankujte.

pro panenku,kolik myslíte,že ten scenik žere,když uvádíte,že rezerva je na 7 litrů a ujedou jen 40 km???? To je asi nějaká blbost ne,to by pak to auto žralo na 100km skoro 18 litrů…???

Další odpovědi
panenka

My máme RENAULT 19 a na rezervu můžem ujet 80 km.U RENAULT SCENIC mi ted manžel řekl že ujet by jste měla 80 km a rezerva by měla být těch 7 l.takže by jste měla zhruba ujet to co mi těch 80km.

Ano omlouvám se kropítko jak jsem mluvila s manželem o autech omylem jsem napsala 40 a mělo to být 80 km

člověk

většinou to bývá u aut tak do 40 km,jinak nejedete,já si to vyzkoušel,vzal kanistr a jel,jak jsem nemohl,tak jsem věděl co si moho dovolit

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.