bobeš

RENAULT MEGANE GRANDTOUR r.v.2004

Dobrý den,
Vlastním RENAULT MEGANE GRANDTOUR ll r.v.2004 a měl bych dotaz, zda-li je možné dodatečně domontovat přední mlhovky a jaká by byla cena. Nevíte kdo to umí – Pardubice,Chrudim

Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
Emefej

Dodatečná montáž předních mlhovek je naprosto bežná věc. Z vlastní zkušenosti můžu vřele doporučit France Car, mají pobočku i v Pardubkách – Dražkovicích.