Avatar uživatele
anonym

Relax pro starší manželé

Přátelé,poprosil bych o radu,kde si můžeme ,starší manželé ,týden odpočinout od všech starostí a obnovit síly do dalších dnů.Preferujeme pouze naši zemi.Děkuji Vám
Doplňuji:
Jsme z vesnice,lesy,ry­baření i ty houby nám nejsou cizí.Jde nám o to,že aspoň týden se nechat obskakovat,jídlo nosit až do postele,prostě takové nic nedělání s návštěvou nějakých zdravotních procedur.Je spousta nabídek,ale chtěl bych znát názor lidí,kteří něco podobného prožili.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah před 4974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

záleží co je vám bližší,jestli město,nebo výlet do přírody,z měst Karlovy Vary,z přírody je veliký výběr,nebo se ubytovat v Adršpachu,tam je klid a každý den procházky bud ve skalách,nebo do lesa na houby

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejlepší chata někde v horách. Ať ukážete na mapu a objeví se Jeseníky, to může být super odpočinek na který se vzpomíná. Hlásili v rozhlase že houby ještě rostou, takže i chození po lese kolem potůčku se hodí.
Jinak kopu sklep a základy než začnu stavět a jsem na to sám. Ale tím jsem myslel že bych chatu na týden třeba v Jedovnicích také bral.

Hezkou dovolenou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tmavovlaska

třeba v lázních

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

tak to ty Karlovy Vary jsou úžasné,my tam na pár dní byli,ubytovali se v hotelu kousek od kolonády a hotel poskytoval veškerý komfort včetne bazénu,a na kolonádě jsme si užili i romantickou jízdu kočárem,je to tam pěkné,navíc lázenské město,jen troško mě mrzelo,že už nepatří nám,ale převážně rusům,ti tam mají většinu restaurací i obchodú,ale bylo pěkné když jsme si k večeru zašli na kolonádu do jedné restaurace,sedli si ven na zahrádku a hned přišel číšník přehodil mi přes ramena deku,že večer už je chladno a k večeři nám hrála živá hudba,to jsem nikde jinde nezažila,tam se o své hosty skutečně umí dobře starat

před 4974 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví