sasana

Je možné přes pracovní úřad udělat rekvalifikaci na floristku??

Dělám si přes úřad práce rekvalifikační kurz vazačské práce květin.Je to měsíční kurz.Po něm bych si chtěla dále udělat nějaký dalši kurz,např Floristka,protože vazačské práce jsou jen základy.Je možné pokračovat přes úřad práce?Nebo pracovní úřad by to už nepovolil?Moje sprostředkovatelka na ÚP mi řekla že po kurzu budem hledat práci.Jenže ve většině květinářství nemají volná místa.

Odpovědi
Drap

To záleží jen na ÚP

Motherlander

Dobrý den, když jsem žádal nyní ja o rekvalifikaci, pracovní úřad mi řekl, že mi musí zaměstnavatel slíbit, že mě navzdory té rekvalifikaci potom zaměstná jinak m ito nezaplatí.
Ale možná to má každý úřad jinak chce se to zeptat raději.