Rekvalifikační kurz

Ahoj, ráda bych si na podzim udělala rekvalifikační kurz. Vím,že je ta možnost,že by mi to mohl pracák zaplatit, kdybych byla u nich vedená. Ale nevím, jak to je, když si ten kurz jakoby seženu sama…

Odpovědi
petka

Kdyz si ho sezenete sama, ne pres pracak, tak se urcite plati. Jestli se ptate na tohle?

Lencis

ÚP financuje jen kurzy pořádané samotným úřadem či firmou, která s úřadem spolupracuje.