Rekvalifikace „zdarma“ by byla třeba pro studenty gymplu, co se nedostali na VŠ a nic odborného neumí, to mají zametat?

Nejlepší odpověď
Drap

No a proč ne ? Pokud se student gymnazia nedostal na vysokou, mohl studovat klidně nějakou nástavbu a přihlásit se třeba za rok.Pokud byl špatný student, proč by měl být dobrý řemeslník ? Znám několik lidí kteří mají vysokou školu a nemají práci, nebo jen nějakou pro méně kvalifikované, umývání nádobí, uklizečka dělník na stavbě a podobně. Proč by tedy nemohl gymnazista zametat ? A kdyby to bylo jak navrhuješ pro gymnazisty, tak ti ostatní by tím byli dioskriminováni.

Další odpovědi
lexx

Zametat ani sbírat psí hovínka nebudou poáč ovládat metlu, lopatu a ještě tahat vozík je velké umění a konkurence tvrdá. lépe ať zkusí nějakou vejšku, budou i s diplomem k ničemu ale aspoň na pár let oddálí svou nezaměstnanost. tohle není ironie, sarkasmus, ne. to je realita ČR 22 let po sametové kalamitě. a bude hůř, vzpomenete.