norek

rekvalifikace

pomuze mi v necem rekvalifikace na pocitaci

Odpovědi
alenka901

rekvalifikace vás naučí:
• Základy obsluhy PC
• Microsoft Word I.
• Microsoft Excel I.
• Internet I.
• Souhrnná cvičení I.

podle mě vám to určitě pomůže v dnesní době je to nutnost při hledání zaměstnání

Dandi

Určitě pomůže. Dnes se téměř žádná profese až na prodavačky v obchodě neobejde bez práce na PC, takže mohu vřele doporučit.

Attack-design

samozřejmě, naučí vás dobře na počítači co je v dnešním světě téměř už nezbytností, hlavně v případě zaměstnání, určitě doporučuji

Lencis

Vše co vám rozšíří obzory a obohatí vaše dovednosti vám pomůže… a nejen pro větší množství pracovních nabídek ale i v osobním růstu 😉