rekonstrukce státních domů

Bydlíme ve státním panelovém domě, zateplují ,dělají fasádu, předělávají balkony, máme přelepené okna igelitem , tudíž nemůžeme větrat, do toho předělávají výtahy a vchody již 3 týden a musíme tedy chodit přes sklepy do dvora a ze dvora další schody na ulici. Pracují i v sobotu , takže není možnost se vyspat, větrat a normálně fungovat což trvá od července, žijeme ve špíně v odpadcích a v nepořádku a každý večer trneme , když jdeme domů přes schodiště a dvůr , které je celé zarostlé dále sklepem a do pater kde nás kdo praští.
5 domů je propojeno a vše je otevřeno dokořán. Máme nárok na snížení nájmu? Bylo nám řečeno na obecním úřadě , že ne , že můžeme být rádi, že nám to zvelebí ovšem za dotaci z EU a za zvýšený nájem, tak to chodí na Praze 13.

Odpovědi
LuciJe

Obecně záleží na tom, co máte ve smlouvě, ale na snížení nájemného v tomto případě nárok spíše nemáte (pokud stavba neporušuje např. hygienické normy)

KITY

NÁROK MÁTE.PROTOŽE ŽIJETE V NESTANDARTNÍCH PODMÍNKÁCH.NAJDĚTE SI BEZPLATNÉHO PRÁVNÍKA.