Avatar uživatele
Broukk

Rekonstrukce bytu

ahoj chtěla bych si zařídit rekonstrukci mého bytu. Myslíte že by jste mi mohli poradit co a jak? Která firma je dobrá, levná, kvalitní nebo jestli je výhodnější si to udělat po svém? Co myslíte? Díky moc Veruna

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3781 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud umíš řemesla, je rekonstrukce svépomocí levnější (i kvalitnější).
Pokud ale řemesla neumíš, je taková ´rekonstrukce´ hodně drahý způsob, jak z bytu udělat zbořeniště.
😉
Chceš poradit firmu? – ale kde, těžko si necháš rekonstrukci dělat v Lanžhotě firmou z Aše.
Nejlíp uděláš, pokud oslovíš několik firem v okolí a necháš si dodat cenové nabídky a reference. Ale – rozhodně doporučuju předem rekonstrukci (podle jejího rozsahu) projednat s odborníkem – abys věděla, jaké práce/změny jsou potřeba udělat a jak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bobasika

Po svém si to můžeš udělat i přece s firmou. Řekneš jim jakou máš představu a oni to zrealizují, POchybuji že bys zvládla sama bourání a výstavbu, ale nechci nijak podceňovat.Nám hodně věcí na baráku sfoukla firma www.bytexpert.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MarkettB

Ahoj Veru souhlasím s bobasikou, firma ti to udělá taky podle tvých představ. Už jen záleží kde chceš ten byt rekonstruovat. Podle toho si pak můžeš vybrat tu firmu… My jsme s přítelem rekonstruovali dvojdomek, kousíček od prahy. Sice nás to vyšlo na víc peněz než kdybychom si to dělali sami, ale povedlo se. Jsme spokojení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzyn14

Někoho by to možná nenapadlo, že by se něco takového mohlo stát, ale právě proto bych to chtěl zmínit – nám se totiž s manželkou stalo to, že jsme se během rekonstrukce našeho domu museli na nějakou dobu přesunout jinam, jelikož tam netekla voda ani nefungoval plyn. Naštěstí jsme našli útočiště v Praze velice rychle a to konkrétně na internetových stránkách http://www.ubytovny-praha.net/ 🙂

před 1276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, my těď zovna děláme reko kuchyně. Je to docela náročné, hlavně výběr spotřebičů. Tak nějak všechno už mám, jen mi chybí digestoř. Jako představu mám, ale vybráno ještě ne. Němá někdo zkušenosti s touto značkou digestoří https://www.faber-eshop.cz/. Jak jste spokojeni s kvalitou a jak s jednáním shopu?

před 1905 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, se značkou Faber rozhodně nešlápneš vedle, naopak. Je to výborná značka digestoří, která zajistí kvalitu. osobně máme v kuchyni tuto https://www.faber-eshop.cz/e-shop/faber-heaven-20-x-a90. Jednak se mi líbí ten design a jednak je prostě skvělá v tom, že nabízí perfektní poměr kvality a ceny.

před 1843 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Tak za prvé – zn. Faber je opravdu výborná značka, kvalita sama. No a za druhé – pokud si ji budeš kupovat, tak rozhodně na faber-eshop.cz. Výborný shop se skvělým přístupem. Se vším poradí, doručení bezproblémůvé.

před 1873 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Já mam svůj byt v Praze 6 a ten potřebuji opravit a zrekonstruovat… a jaká firma vám to dělala tu rekonstrukci? Já ani sama nevím jak si tu rekonstrukci naplánovat, co kam dát a tak, ale to by měli taky poradit ne? Jestli se tě můžu zeptat na kolik tě vyšla ta rekonstrukce dvojdomku? Abych měla aspoň představu o tom kolik to stojí…

před 3769 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Zdarec, firmy které dělají rekonstrukci na klíč ti to společně s tvojí účastí naplánují a udělají, teda domluví se s tebou tak jak to bude… Cena se samozřejmě odvíjí od velikosti bytu, materiálu a tak… ale je to nejlepší varianta jak rekonstruovat a nemýt zbytečné starosti navíc…

před 3766 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek