SINGO

Rekonstrukce baráku – návrh

Kolik přibližně stojí návrh na rekonstrukci baráku?
Doplňuji:
Nevím jak se tomu říká.. projekt? nevím.

Například 3 patrový barák
Zajímá mě nějaký přibližný odhad např. cena od 15 000 do 50 000,– abych měl přehled jak se ty ceny pohybují..

Nejlepší odpověď
mosoj

Záleží ma projektantovi.
Může si říct i o 10 % z rozpočtové ceny.
Jsou ale projektanti kteří to dělají laciněji.

Další odpovědi
zzzzz

Návrh nebo projekt? Záleží na tom, co chcete rekonstruovat, a jak velký dům máte. toto je moc obecná otázka.

Pořád je to moc obecné, záleží, zda chcete provádět i stavební úpravy, na ty potřebujete projekt s kulatým razítkem a to vyjde docela draho. Já jsem si nechala rekonstruovat koupelnu v panelovém bytě. Byla umakartová a nechala jsem ji vyzdít. A ten projekt, mě vyšel na 5000kč a to to architekt ani neviděl, jen v PC udělal nákres, dal tam razítko a bylo. Pokud chcete něco složitějšího např. bourat zdi je nutno vypočítat statiku a ta to prodraží. Pokud chcete jen navrhnout nábytek, tak se postačí obrátit na kvalitního prodejce a ten často návrh vyhotoví zdarma.

briketka10

před třemi lety stál projekt domku bez patra okolo 25.000,– mého kamaráda..

ReHu

Nemyslíš, že bys měl napsat, co vše chceš rekonstruovat?
Pokud to napíšeš takto všeobecně, může návrh malé rekonstrukce stát 5 tis a rozsáhlejší třeba 15 ts.
A také jde o to, jesli chceš pouze návrh – skicu, nebo projekt, podle kterého se bude rekonstrukce provádět.