Retko

Reknete mi nekdo nazev pisnicky prosim..

http://www.you­tube.com/watch?v=4mjkLAK­w5o0

(Smazat mezery, pokud tam jsou)

Nejlepší odpověď
Luss

Podle tech par vterin pod dialogem bych myslela, ze je to Girl You´ll Be A Woman. V Pulp Fiction to zaznelo od Urge Overkill, ale s timhle nevyraznym zvukem v pozadi mi to pripada trosku jako nejaky remake (nebo nevim jestli to naopak zrovna Urge Overkill neprevzali – kdyztak me opravte :)

Další odpovědi
vito

Girl, You'll Be A Woman Soon
Původně v roce 1967 nazpíval Neil Diamond, nyní je známá coververze od Urge Overkill.

Zdroj: www.songfacts­.com/detail.php?id=11833