Kopta

Řeknete mi něco o Mendělejově tabulce a o něm samém?

Doplňuji:
Každá cca 3 otázka na tomhle webu se dá najít na wiki nebo googlu. Já vždy myslel, že jste chytrý lidi, kteří toho hodně ví a chtějí se s tím možná podělit. Ano, možná jsem línej si to sehnat sám, ale v tom případě je tady línej každej 3 uživatel…

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nás zkoušíš, je to špatný pokus. Pokud se z nás snažíš vytáhnout to, co se dá na netu najít za pár vteřin, je to pokus ještě horší. Proč chceš po jiných, aby udělali práci za tebe?
Doplňuji:
Opravdu chytří lidé na tomto webu budou mít nejspíš zájem o to, aby mladí lidé, kteří ze školy jednou příjdou do praxe, měli také něco ve svých hlavách. Proto je mi líto, ale laskavě se začni učit, abys jednou v praxi obstál. Naše vědomosti Ti v tom nepomohou. Toto nejsou stránky určené pro školáky, ani výuku nahrazující. Na netu máte přece domaciukoly.cz a tam se můžeš dle libosti vydovádět.

Další odpovědi
tom004

Ty jsi nejen línej, ale ještě docela drzej. Nejdříve nauč naslouchat ve škole, pokud se obtěžuješ tam chodit, co po vás učitelé chtějí a co se vás snaží naučit. Potom začni zpytovat své písemné „projevy“ na těchto stránkách.
Doplňuji:
>marijakes<. Nemohu s Tebou souhlasit. Stačí se podívat do historie na otázky staré rok a více, a dnes. Velká většina z nově registrovaných je tady proto, aby za ně někdo ty domácí úkoly vypracoval. Je škoda, že se vždy někdo najde. Přibývá i arogantní chování některých nově zaregistrovaných. proto je dobré na to upozorňovat. Ale uznávám, že se někdy mohu splést. Pokud se to stane, stačí aby mi dotyčný/á napsal vysvětlení vnitřní poštou, i k tomu slouží. Když se „seknu“ uznám to a omluvím se. Těch otázek, které na tyto stránky nepatří je čím dál víc a je v pořádku na nevhodnost upozornit tazatele, nebo, pokud porušují pravidla, dát návrh na jejich vymazání.

Alesh

www.google.cz

anonym

www.osobnosti.cz

marijakes

Já teda v této otázce kovaná nejsem, ale mzrí mne, že odpovídající místo, aby pomohli, tak tazatele seřvou. Každý, opravdu každý si může odpověď najít, ale někomu to trvá dlouho, nemá ještě velké zkušenosti s hledáním, někoho tlačí čas a tak požádal o pomoc nás. Proč tu tedy jsme? Abychom vychovávali? Od toho asi ne, pak se může zdát, že je to tu zbytečné. A otázky si můžeme pak jako hru dávat mezi sebou jen, aby řeč nestála.