dj.david1234

Řekne o sobě hezká holka, že je hezká?

Nebo naopak si stále myslí, že není hezká?

Nejlepší odpověď
iceT

Hezká a chytrá holka se nepovažuje za hezkou,ale jen za průměrnou,a pochvalné řeči nechá na jiných a pokud si hezká holka o sobě myslí,že je hezkáa ještě to o sobě říká,tak je namyšlená a hloupá k tomu.

Další odpovědi
Damiana

Řekne, proč ne, když je dostatečně sebevědomá (nemyslím namyšlená). Byla by chyba, kdyby to nedokázala a podceňovala se.
Spíš to špatně snášejí ti druzí. No, spíš ty druhé – které to ví a zavidí jí. Pak ji obvykle drbou, neboť by ji radši vyděly jako zamindrákovanou – protože samy by si tak připadaly hezčí. Ale to je jen čirá závist.
Lidé se chtějí líbit. Myslím, že si i dovedou přiznat, že jim něco sluší. Jinak by módní a kosmetický průmysl nevydělával tolik. Zdravé sebevědomí je základ. A rozhodně je dobré umět se pochválit a říct si, že jsem hezká, než na sobě hledat chyby a mít mindrák z toho, z čeho ho mít nemusím.
Nebudu rozebírat jiné lidské „priority“, ptal ses „jen“ na krásu.:-)

pizlicka

pokud mi muz rekne,ze jsem hezka,usmeji se a reknu-já vím.nesnasim u zen to umělé sklopení očí a pípnutí-oh dekuji.kdyz to o sobě vím,tak nebudu delat,ze nevim.to neznamena,ze jsem namyslená.