mojitek

Reklamy – jaká ?

Vím ,že reklamy jsou něco jako nutné zlo,ale přesto se zeptám : jaká byla dle vás nejlepší reklama ?
Doplňuji:
Mámo červená,táto zelená… 😉

Nejlepší odpověď
BEAES

Nejvíce mě zaujaly reklamy na Vodafone. Byly vždy zábavné, ale už nevím, která byla nej.

Další odpovědi
iceT

…ne,ne ja nemusim,ja uz ho vidim…
…postarate se mi o Bobika?…

anonym

nene já nemusím,já už ho vidím-kvůli této se těším na vánoce

bobánek

Posol mi bulvu.Od nejmenovanýho operátora.

Miroslavst

Červená, zelená, žlutá-barevný televizor do každé rodiny :D:D

Gollumek.88

nejlepší reklama byla na peugeot. Jak v indii ten chlap předělával svoje auto, použil na to slona a podobně :) ta se mi moc líbila. reklamy které ze srdce nenávidim jsou – na vložky pro únik moči, používání kartáčku svých zubařů, a reklama na al*a.cz to je tak odpornej zvuk té děsné zelené příšerky, že okamžitě vypínám (když jsem někde u tv, páč doma nemáme), nebo přelazuju rádio.

gnr54

Reklamy nemusím,ale přesto na některý nadávám a některé se mi i líbí. Třeba se mi líbí od Home credit s rodinkou jak si syn vždy nezapomene říct i o úroky atd.Teď od Home beží pokračování jak snížit splátky.

anonym

Líbila se mi „blbá blondýna“ s jogurtem (… vono je to nějaký polámaný). Nesnáším reklamu „..a čeho si na mně všimnete nejdříve?“ To už celá rodina dopředu řve: že se pochcáváš. Promiňte, ale oni to řvou opravdu tak sprostě.

dannero

budu asi jediný ale mě se líbila nedávná reklama "tatatata.."Možná proto že jsem ji viděl opravdu jen párkrát, tak se mi neohrála.

mojitek

Gollumek : vim jakou reklamu na Peug.. mate na mysli-je super.A s tema protivnejma reklamama vam davam za pravdu

mojitek

kofola i Bobika …opravdu povedeny reklamy :o)

mojitek

s tím Čtvrtníčkem na Vodafon udělali dobrý tah