Avatar uživatele
roxy52

Reklamovat, nebo hodit do popelnice?

Koupila jsem v PL klec na andulku za 420.-.Hned první den se začala loupat.Nemají být klece náhodou chromované.Tedˇ se odlupuje to postříbřený a já nevým ,jestli se andulka neotrávý,protože to pořád okusuje.Mám klec vrátit,nebo to tak je u všech klecí?Paragon pochopitelně nemám,bo já každýmu věřím,že je to kvalitní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5001 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Mám klec která má bílé mřížky.Po okousání se sloupla na některých místech barva.Andulkám se nic nestalo.Co bych ale doporučil aby andulka nekousala mříže,jsou čerstvé větvičky ovocných stromů.Můžete je dát jako bidýlka v kleci.Papoušek je bude okusovat,to mají rádi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kupte jí sépiovou kost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Součásti kovu do potravy andulky nepatří.Použil bych v kleci kousek skla a zakryl místa kde to uždibují.Přidal větvičky ať mají co uždibovat nebo sepiovou kost.Klas semence.Klasy s polí.Nám je ulamovala andulka ve váze a pak s nimi doslova bojovala v kleci.Pokud by se vám podařilo klec vrátit kupte něco z nerez drátů to co se odlupuje se špatně udělaný chrom.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek