tableťák

Ztratím právo na případné vrácení peněz v případě reklamace delší jak 30 dní?

Zdravím, mám dotaz: Tablet je na reklamaci, poslán k dodavateli, ztratím tím právo na případné vrácení peněz v případě reklamace delší jak 30 dní? (alza.cz). Děkuji
Doplňuji:
Myslím, jestli toto právoneupadá odesláním zboží od alzy k dodavately

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud prodejce reklamaci do 30 dní nevyřídí, můžeš od kupní smlouvy odstoupit a požadovat vrácení peněz.

Ptal ses na toto? Někdy vyluštit ty otázky, to je věda:-((