Anduin

Reklamace vlastnoručně upraveného zboží

Dne 1.1.2014 jsem zakoupil černé společenské kalhoty za 3500 Kč. Upravil jsem jejich délku, aby vyhovovaly mé postavě. Po měsíci nošení začala látka silně žmolkovat. Mám právo kalhoty reklamovat, i když jsem je zkrátil?

Nejlepší odpověď
www

Právo reklamovat máš vždy!
Rozdíl je jen v tom, zda bude reklamace uznána 😉
Na tvém místě bych to zkusil, byť to příliš jednoduché nebude.

Další odpovědi
Dochy

Můj laický názor: úprava délky nemá na žmolkování vliv, tudíž nezbavuje prodejce odpovědnosti za nekvalitní produkt… Otázkou je, jak je to s vaší péčí o ty kalhoty…

marci1

Právo reklamace máte. Vzhledem k pořizovací ceně, která nebyla zrovna malá, bych je určitě reklamovala.