linda789

REKLAMACE-UNÁHLENÁ KOUPĚ

Je možné reklamovat boty od vietnamců? Boty jsou nové,(dnes koupené)pouze vyzkoušené, v originální krabici s lístečkem od pokladny. Jedná se o unáhlenou koupi (prostě mi nesedí). Ráda bych vrácení peněz místo jiného zboží. Mám na to vůbec právo?

Nejlepší odpověď
www

Na vrácení zboží z důvodu unáhlené koupě nemáš právo nikde, natož tam 😁
Zkus se s nimi domluvit (už to bývá složité 🙂, nic jiného ti nezbývá.
Doplňuji:
barabakan: ona nechce výměnu, ale peníze! Navíc se dá tedy předpokládat, že jí ‚nesedí‘ jinak, než velikostně 😉

Další odpovědi
brillant

Používejte vyhledávání, již se to tu řešilo. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vr%C3%A1cen%C3%AD%2­0zbo%C5%BE%C3%AD

anonym

Vezmi nepoškozené boty, krabici, účtenku a vrať je s tím, že ti nesedí a oni, ochotně vymění obuv za jinou. Vlastní zkušenost!
Doplňuji:
V tom případě platí odpověď www.

linda789

Velikostně sedí, pouze jsem se v botech pod dohledem velmi „milé“ prodejkyně dostatečně neprošla a díky ploché noze mi prostě nesedí. Ano, je to moje hloupost, ale snad to nebude problém.