M2

reklamace tenisové rakety

Máte někdo zkušenost s reklamováním tenisové rakety? Praskl mi rám (z běžného používání, ne z důvodu špatného zacházení, to vylučuju). Je vůbec možnost uspět a prodávající mi reklamaci uzná?

Odpovědi
huxa

Jestli je ještě v záruce (čím novější, tím lepší), solidní prodávající ti reklamaci uzná, do těchto obchodů bych se nakupovat vracel, i když to mají o pár stovek dražší.
Jestli ti ji neuzná, můžeš se s ním handrkovat, soudit, apod. a nebo mu ji tam nechat, koupit si někde jinde novou a nebo si ji podomácku opravit.