Pokročilý

reklamace sluchatek kdyz...

Mam sluchatka skull candy od vanoc, uz kdyz jsem je poprve pripojil k telefonu, tak nesly basy jenom kdyz jsem zmackl nejake tlacitko co je na snure, tak jsem to prelepil lepici paskou pak hraly perfektne. S tim bych se smiril, ale ted to muzu lepit jak chci,ale porad to nejde. U tech sluchatek byly nahradni spunty, ale ty jsem poztracel. Tak se chci zeptat jestli mi to reklamujou nebo aby mi vratili penize. Diky

Odpovědi:

Zlatý

Musíš se pokusit dohodnout s prodejcem. Výrobek předložený k reklamaci by měl být kompletní.

Pokročilý

Ujasni si co chceš v případě, že ti to uznají a sluchátka budou mít neodstranitelnou závadu můžeš si vybrat jestli chceš nový nebo vrátit peníze a to uveď do reklamačního listu. A to, že nedodáš nějaký náhradní špunty by něměl být důvod pro odmítnutí reklamace. Reklamuješ sluchátka né špunty.

Bronzový

zajímavá věc s těmi basy. tipoval bych z vlastní zkušenosti: sluchátka mají mikrofon, který je veden spolu se sluchátky jedním !čtyřkontaktním! TRRS jackem. Je známo že sluchátka Apple a Nokia, přestože mají tentýž TRRS jack, vedou mikrofon přes jiné kontakty a tudíž jsou mezi sebou nekompatibilní (hraje ve sluchátkách jen jeden kanál a zní to divně). Když jsem stisknul tlačítko, fungovalo vše v pořádku, ale zase tím člověk přijde o tu původní funkci tlačítka. Tak možná, jak to bylo stisknuté dlouho, tlačítko odešlo a je po srandě.

ale zkusit bych to reklamoval, výrobci jsou dnes štědří :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 264
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.