tonda22

Lze Reklamovat opravu?

po vyzvednuti křovinořezu z opravy jsem zjistil že stále ne funguje jak má. Oprava stala 1100 Kč Co s tím?Mužů reklamovat opravu nebo žádat o vraceni peněz?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano můžeš reklamovat. Opravce by měl závadu odstranit zdarma, nebo vrátit peníze.

Další odpovědi
mosoj

Můžeš všechno, otázkou zůstává na kolik tě to přijde a co získáš.

rigormortis

Reklamace služby:
http://www.bu­sinessinfo.cz/cs/clan­ky/reklamace-zbozi-a-sluzeb-2382.html
Jen si nepleťte reklamaci výrobku a reklamaci služby (opravy výrobku).

cukrar

Tondo, reklamujete opravu. To je naprosto normální jev.
Reklamoval jsem (pro synka) asi před 8–10 lety telefon. Stál 16.000Kč. Reklamaci neuznali a přístroj vrátili. Po poradě jsem reklamoval reklamaci a ejhle, přístroj zdarma opravili..
Takže si necháte líbit jen to co chcete..