Nikča

Reklamace oblečení s odstřihnutou cedulkou.

Koupila jsem si poměrně drahou mikinu, která měla na zipu kousek kůže, který při praní udělal fleky po celé mikině. Reklamace mi nebyla uznána. Chtěla bych se obrátit na soudního znalce, avšak z mikiny jsem odstřihla ty cedulky s instrukcemi pro praní apod. Je to velký problém, když jsou tyto odstřihnuté? Děkuji za radu

Odpovědi
zzzzz

Já to jako problém nevidím, také je odstřihávám, škrábou mě. Já bych se dotázala výrobce, jak se má mikina správně prát, a s tím si můžete nechat udělat ten posudek.
Posudek je ale drahý, předtím doporučuji podat ještě jednu reklamaci, a k té jim napište, že jste rozhodnutá v případě neuznání závady nechat zhotovit posudek a náklady pak vymáhat na nich.

Hamon

Pokud to nebyl unikát, jediný kus na světě, nebude problém dokázat, jaká cedulka na zboží byla.