1jirka22

Reklamace mobilu ano či ne?

Dobrý den, dnes jsem si přinesl mobil z reklamace, šel asi 4 hodiny pak se vypnul a smrdí spaleným, po 2 hodinách jsem ho zkoušel zapnout a šel předtím ne, ale pořád smrdí spáleným je to důvod k reklamaci?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Důvod k reklamaci posoudí nejprve obchod, kde jsi ho koupil, poté pokud s tím posouzením nebudeš souhlasit tak si můžeš požádat o posouzení soudního znalce a pokud se ani tak s obchodem nedohodneš, tak může posuzovat soud:-DDD

Další odpovědi
kapka

Jasně, ze bych ho šla reklamovat. Já v poslední době dávala hned dva mobily reklamovat dvakrát za sebou. Snad po dvou týdnech od opravy začaly oba zase zlobit. A pokazde mi reklamaci uznali. U jednoho např. nejdřív vyměnily displej a za dva týdny museli vyměnit celou základní desku nebo jak se tomu říká. :D Je na něj znovu dvouletá záruka. Ze vám ho vrátili z opravy nemusi znamenat, ze je OK. Vysvetlete jim, co se stalo a bud to uznají nebo ne, nic jiného se asi nestane. :) A šla bych prave radši hned.

McArthur

Určitě jdi do obchodu. Nemusíš hned požadovat reklamaci, jen to, co píšeš tady, hezky popis reklamačnímu technikovi a když bude soudný, tak sám sepíše reklamační protokol a napíše tam to, co je třeba. A když soudný nebude, tak mu sděl, že ten mobil chceš reklamovat, že nejsi spokojený s předchozí opravou.

Není na Tobě, abys posuzoval oprávněnost reklamace, to dělá jen obchodník, který se ale může poradit se servisem (na svůj náklad).