Pokročilý

Reklamace mobilu ano či ne?

Dobrý den, dnes jsem si přinesl mobil z reklamace, šel asi 4 hodiny pak se vypnul a smrdí spaleným, po 2 hodinách jsem ho zkoušel zapnout a šel předtím ne, ale pořád smrdí spáleným je to důvod k reklamaci?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Důvod k reklamaci posoudí nejprve obchod, kde jsi ho koupil, poté pokud s tím posouzením nebudeš souhlasit tak si můžeš požádat o posouzení soudního znalce a pokud se ani tak s obchodem nedohodneš, tak může posuzovat soud:-DDD

Další odpovědi:

Zlatý

Jasně, ze bych ho šla reklamovat. Já v poslední době dávala hned dva mobily reklamovat dvakrát za sebou. Snad po dvou týdnech od opravy začaly oba zase zlobit. A pokazde mi reklamaci uznali. U jednoho např. nejdřív vyměnily displej a za dva týdny museli vyměnit celou základní desku nebo jak se tomu říká. :D Je na něj znovu dvouletá záruka. Ze vám ho vrátili z opravy nemusi znamenat, ze je OK. Vysvetlete jim, co se stalo a bud to uznají nebo ne, nic jiného se asi nestane. :) A šla bych prave radši hned.

Bronzový

Určitě jdi do obchodu. Nemusíš hned požadovat reklamaci, jen to, co píšeš tady, hezky popis reklamačnímu technikovi a když bude soudný, tak sám sepíše reklamační protokol a napíše tam to, co je třeba. A když soudný nebude, tak mu sděl, že ten mobil chceš reklamovat, že nejsi spokojený s předchozí opravou.

Není na Tobě, abys posuzoval oprávněnost reklamace, to dělá jen obchodník, který se ale může poradit se servisem (na svůj náklad).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.