simonka

Reklamace kozaček

Dcera si 1. 11. 2009 koupila zimní kozačky, nosila je 4 měsíce, letos v listopadu 2010 je opět vytáhla a začala nosit. Jenže podrážka, která zasahovala i na patu byla lepená po celé délce kozačky a toto se jí na levé kozačce celé odtrhlo i s kůží, začalo se to odlepovat i po obvodu obou kozaček a pak na levé se udělala dirka o průměru cca 0,8 mm. Kozačky jsme jeli hned 14. 11. 2010 reklamovat do prodejny, ale nyní mi bylo řečeno, že závada byla odstraněna tím, že odlepená místa zalepili, ale dirku tam nechali a já nemám nárok na vrácení peněz. Buď mi nabijou kartičku, kterou mohu využít po dobu tří let nebo jiné zboží, ale dcera si nevybrala jiné vyhovující kozačky. Dnes je 15. 12. 2010 den po uplynutí 30 dnů. Když jsem podávala reklamaci prodavačka si vzala mé telefonní číslo s tím, že mne ihned vyrozumí jak dopadla reklamace. Volala jsem tam minulý týden, ale prý ještě nic, tak jsem tam volala dneska ráno a prodavačka mi říkala, že ještě reklamace nedorazila, mám si zavolat odpoledne vedoucí. Volala jsem odpoledne a ptala jsem se, proč mne nekontaktovali ohledně reklamace, řekla mi, že to není její povinnost mne informovat, že jsem si měla zavolat a hlídat 30ti denní termín sama, přitom mi při reklamaci sdělili, že mne budou kontaktovat. Zalepené kozačky prý už dorazily prý asi toto pondělí. Poradíte, zda-li mám nárok na vrácení peněz, protože kozačky po zalepení jsou nenositelné – tvrdé na patě, díra není opravená, prý si musím vybrat jiné zboží nebo tu přednabitou kartičku a měla pracovnice obchodu povinnost mi zavolat a informovat mne o reklamaci?

Odpovědi
zmimi

Pokud 30 den od reklamace nejsou boty opraveny máte nárok na vrácení peněz. Trvejte na tom, nemusíte si vybírat jiné zboží.

Peťa. K.

Milá,paní,pokud chcete dostat peníze nazpět, je zde možnost,ale jen,když tyto boty budete reklamovat pro na chlup stejnou závadu TŘIKRÁT!!! pak Vám vznikne právo na náhradu, ale třicetidenní lhůtu si hlídejte!