FOX.IK

reklamace kosmetiky z DM

ve 14 denni zkusebni lhute, nemate nekdo zkusenost? Koupila jsem si rtenku a BB krem, ktere mi barevne nesedi. Na kremu neni videt opotrebeni, ubyl tak 1 ml a rtenka je malicko osoupana.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Důvod k reklamaci je vada výrobku. Že sis vybrala nevhodný odstín je tvooje chyba a reklamaci ti nevezmou, obzvlášť, když už je výrobek načatý.

Další odpovědi
To jsem já

Takovou hloupost jsem teda ještě neslyšela. To je jako kdyby sis koupila v obchodě párek, ukousla ho, zjistila, že ti nechutná a šla ho vrátit. Zboží tohoto typu, použité se nedá reklamovat. Snad jen kdyby bylo v nerozlepeném obalu. Takto lze do určité doby vrátit například oblečení s původními cedulkami atd.

Korelice

14 denní zkušební lhůtu lze využít již pouze u eshopů…

Reklamace ale NENÍ to samé jako „Právo na odstoupení od smlouvy do 14-ti dnů“!

To ze máte špatně vybraný odstín již s reklamací nesouvisí!