smile35

Reklamace bot v Deichmannu

U zimních bot se mi rozedřela vnitřní koženka kolem kotníku. Boty jsem nosila necelé tři měsíce. Je tady nějaká šance, že by mi uznali reklamaci?? Aby mi neřekli, že je to moje chyba…

Odpovědi
zzzzz

Záleží co je na účtu napsáno. Pokud je tam módní nebo vysoce módní obuv, tak to ani reklamovat nechoď. Pokud je tam napsáno zimní obuv, pak bych reklamaci zcela jistě podala. Přeji pevné nervy.

SportWoman

U nás v deichmanu nám pokaždé reklamaci uznali- boty nám opravili. myslím že pokud padneš na dobrého prodavače tak to bude v pohodě.

NikkiHeat

velký problém, tyhle firmy jsou na reklamační proces docela nedobré.....což může být jen můj poznatek. Ale co tak vím tak tam nějak slovíčkaří jako vycházková obuv atd. nebo je nějak nazvou a pak k tomu mají příslušné parametry. Už jsem se setkal s tím, že boty jsou údajně určené jen do auta pak vystoupit pouze na suchý chodník a nebo na doma přímo v bytě všechno ostatní je porušení používání a reklamace se neuzná. Prostě to zkus a uvidíš. Možná to bude v pohodě.

Drap

V každém případě bych to zkusil. V takovémto případě si myslím, že to bude bez problémů

klob1

Nevím, ale tam reklamovat boty? Tak to by mě už nenapadalo. Proto jen koupit jednou a víckrát ne!
Těžko člověk dokáže, že prodavačka, řekla, že jsou z pravé kůže, když se člověk ptá. Mi řekla, že jsou, jenže po půl roce se projevilo, že nejsou. Začali se boty jako odlupovat. Šli jsme zpět a tam ta samá řekla, že to je jen napodobenina. ČOI řekla, že není nárok, protože i napodobenina kůže se může vydávat jako kůže, tak není možné reklamovat! A to, že to je opotřebením, přitom se nosili jen občas. Byli to společenské botky. Ani se v nich netancovalo, jen čistě přecházelo.
Tak přeji více štěstí.