orestez

Reklama v rádiu na písničky. Co se stalo s písničkami, je jich nedostatek? Přesto že je jich moc, dělají jim reklamu –

kouskují je jako čokoládu a lákají.

Nejlepší odpověď
Rocker

Písniček není nedostatek,ale většina rádií hraje pořád dokola ty samé.A navíc je většinou ani nedohrajou do konce.

Další odpovědi
Elk

Myslím, že vůbec nemají vkus a hraje se to samé stále dokola. Tím, že upozorňují na písničky, které budou hrát zřejmě plní éter balastem, protože jejich vysílání není smysluplné. Zvukový mistr si udělá několik smyček, které bez práce dá do programu a nezajímá ho, jestli to lidi poslouchají. Buď bych jim napsal, nebo přeladil.