Naty777

Reklama nějaké nápady?

ahoj rozhodla jsem se udělat plakát na to jak jsou návykové látky škodlivé, ale musí to být vtipné. Jenže teď vůbec nevím jak začít prosím řekněte různé nápady :D

Předem děkuji za kladné odpovedi
Doplňuji:
No právě to udělat vtipné, ale ukázat jim jak jsou škodlivé :D

Odpovědi
marci1

Vtipná reklama na škodlivost návykových látek ? Myslím, že toto téma je velmi vážné a takováto reklama by vyzněla spíše jako propagace.To je ovšem jen můj názor.

Pájo

Vtipná reklama na psychické dno, ztrátu (všech) blízkých až smrt? Ještě na plakátu? To je docela velké sousto… Napíšu, když mě něco napadne…