Avatar uživatele
Adamos00

Koupím-li si web. stránku na Webnode a „udělám“ si ji, můžu tam vložit vlastní reklamu, jež bude vydělávat mně a ne jim?

Nevím, co mám napsat do otázky, ale když si koupím webovou stránku na webnode a „udělám“ si ji, můžu si tam vložit vlastní reklamu, která bude vydělávat mně a ne jim?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2890 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Ano

Samozřejmě, ale nejdřív musíš mít nějakou návštěvnost té stránky, aby jsi měl inzerentům co nabídnout a potom musíš někoho přesvědčit, aby ti za tu reklamu zaplatil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano

Takových web.stránek můžeš mít třeba sto. Potřebuješ však někoho, kdo u tebe bude tu reklamu zadávat a platit za ni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

Ano

můžeš, ale není to tak jednoduché, mám momentálně 2 weby a věř že pokud nebudeš mít dobrou návštěvnost tak nikoho nenajdeš. pokud bych chtěl nějaký PPC systém např Adsense tak to bych asi nedoporučoval protože platí většinou málo a musel by jsi mít sakra velkou návštěvnost aby jsi měl nějaké zisky, jelikož dokud nedosáhneš zisku 2000 tak tě nevyplatí. také je dlouhé řízení ověření osoby, musí ti dojít dopis z Dublinu a to také chvíli trvá. A mít web u takové společnosti se silně nevyplácí, a doufám že alespoň máš zakoupenou nějakou normální doménu

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr70CZ

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eli.bar

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

To je jednoduché, do otázky se píše otázka! Viz kodex.

před 2890 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek