Avatar uživatele
BEAES

Reklama na Odpovědi.cz

Jak je možné, že tu žádná není, má vůbec někdo z této webky něco??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst před 5150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Jisté je, že dnes ani kuře zadarmo nehrabe. Třeba provozovateli stránek sloužíme jako vydatná informační základna. Kdo jste malinko obeznámeni s psychologií a podobnými vědami, dáte mě určitě za pravdu. I pouhý začátečník z obsahu stránek a našich dialogů dokáže hodně vyčíst. Při jejich čtení znám u řady z Vás jména, věk, odkud jste, kolik máte dětí, názory, povolání, vzdělání, přednosti i nedostatky,u něk­terých i adresu a to jsem prosím pouhý laik, který naši skupinu monitoruje pro zábavu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

Nad tím jsem už přemýšlel: Dobročinnost.

Provozovatel, firma ASPA, je firma poskytující vysokorychlostní internet. Stránka s „pár tisíci uživateli“ je nijak významně nejspíš nezatíží. Jakmile začnou být náklady významnější, reklamy se určitě dočkáme, ať už třeba na jejich síťové produkty.

A nebo: Obchodní tah. Můžu z vlastního pocitu říct, že kdybych tady přišel poprvé a navhrchu, ještě nad logem stránky, na mě blikal reklamní banner, určitě by to ve mě udělalo hodně špatný dojem. A ten první dojem je skoro nejdůležitější pro začínající web, který je závislý na komunitě. Takže se zde možná reklama objeví, až budou „pevnější základy“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fortin

My jsme přece reklama.

(Zkuste ve vyhledávači 88.86.109.241)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

My všichni z toho něco máme. Každý po svém.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek