Ajkax

Reklama komerční banky zde, dělá pořádnou paseku !! Nikdo s tím nemůže nic dělat ?

jejich reklama tu dělá neskutečnou paseku, jiné banery to nedělají, ale ten jejich se s klidem roztahuje na celou obrazovku aniz byste na nej vubec klikli … UDELEJTE S TIM NECO, to prece musi byt proti pravidlum daneho reklamniho systemu !

Nejlepší odpověď
ReHu

Taky mi to dělá, ale když zrovna píšu, tak se stahuje zpět nahoru 🙂. Ale jinak kliknu na křížek a je pokoj.

Další odpovědi
BEAES

Také mi to vadí, je to pěkně otravné, někdo má nastaveno, že tu nevidí žádnou reklamu, třeba vám poradí jak to nastavit. Spíše si myslím, že by vám to mělo být jedno, jste anonym a ti sem chodí vyjímečně!