KatkatkaW

Řekl vám někdo upřímně do očí že vám závidí?

Nejlepší odpověď
zjentek

kdo to dokáže, má odvahu, jelikož tímto lidé přiznávají část pravdy o sobě..
Samba, nepodstatné hlouposti jsou to v momentě, když to máš a bereš jako samozřejmost. Pro ty, kterým něco takového chybí, je hodně důležité to mít taky. A i pro tebe, až o to přijdeš, to už nebudou nepodstatné hlouposti, na to vem jed ,)
Doplňuji:
mně už to pár lidí řeklo ..znám totiž i rovné lidi ,)

Další odpovědi
anonym

Ano, moji štíhlost, nebo vlasy, takže samé nepodstatné hlouposti
Doplňuji:
Zjentek:oni lidi, co to říkaj ani netuší, jaké mi to dělá problémy, štíhlá sice jsem, ale nedělá mi to moc dobře, strašně ráda bych přibrala, ale prostě to nejde, jsem i fyzicky dost slabá, mám špatnou páteř, plno operací za sebou a ty vlasy? No to proto, že je snadnější dát ráno vlasy do gumičky a jít, než držet hodinu fén a dělat si tykev tak, abych mohla mezi lidi, takže závidět vážně není co, proto píšu, že to jsou hlouposti ☹

badisko

:D a proc by to delal …?…lidi zavidej jen potichu a ne nahlas …

bolak

To se nedělá, tím by vlastně přiznal že selhal, že se jeho život nevyvíjí tak jak by chtěl.

Závist z očí do očí se přiznává jen v případě, že je myšlená ironicky, třeba kdybych řekl Dr.A: „Teda já ti závidím, že seš takovej jakej seš a vůbec ti to nevadí.“

iceT

Ne,do očí ne,ale závist konkrétní osoby lze poznat na jejím chování v okamžiku závisti a pár hodin po něm.

pusinka50

Nikdo nikdy a ono upřimně ani není co závidět a už vůbec ne můj život

Anuket

Myslím, že to řekl někdo každému minimálně jednou, stejně jako to minimálně jednou slyšel i on sám. Počínaje záviděním štíhlé postavy, vlasů… Konče tím, jak úžasného přítele jsem si našla – což upřímně na srdci velmi zahřeje, jak od přátel, tak od ženských v rodině. 🙂

badisko: tichá závist je obvykle nemírněná a mnohdy zákeřná závist, to je lepší ani nahlas neříkat. 🙂

Deli

Jo, jednou na mne moje sestra zaječela: „Já ti závidím ty tvý dlouhý prsa a velký nohy!!“ Myslela to samozřejmě opačně, ale ve vzteku to prohodila, takže jsme se tomu zasmály. Je to už dvacet let 🙂

tono

Ano, musím neskromně přiznat, že se mi to stalo již opravdu několikrát a sice se to týkalo vždy žen. Řekly mi vždy totéž, že mi závidí mého muže. Vždy jsem na to odpověděla stejně, že je skvělý a proto si ho nesmírně vážím. Duše se mi tetelila jako celé nitro, protože každá nemá takové štěstí a já ano, takže vždy, když si tohle uvědomím, tak si řeknu, že si nemám na co stěžovat, protože se známe už 35 let a stále je to krásné, takže čekám další průpovídku a závidění …
Zdravím.

tono

Ano, musím neskromně přiznat, že se mi to stalo již opravdu několikrát a sice se to týkalo vždy žen. Řekly mi vždy totéž, že mi závidí mého muže. Vždy jsem na to odpověděla stejně, že je skvělý a proto si ho nesmírně vážím. Duše se mi tetelila jako celé nitro, protože každá nemá takové štěstí a já ano, takže vždy, když si tohle uvědomím, tak si řeknu, že si nemám na co stěžovat, protože se známe už 35 let a stále je to krásné, takže čekám další průpovídku a závidění …
Zdravím.

anonym

já ti tak závidím, že máš ještě dva dny dovči a já už ne, nebo: já ti závidím, že už máš odrostlé děti, zaplacenou půjčku, normálního chlapa...... to všechno se dá říct přímo do očí a přeci to není jako opravdová závist, spíš povzdech,

zjentek

dobrý Samba, ty se vyznáš ,)

anonym

no jistě, kdybys chtěl poradit, napiš jenom mě, já vím všechno 😁