Avatar uživatele
KatkatkaW

Řekl vám někdo upřímně do očí že vám závidí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Deli, bolak, briketka10, Lleni, zjentek před 4031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

kdo to dokáže, má odvahu, jelikož tímto lidé přiznávají část pravdy o sobě..
Samba, nepodstatné hlouposti jsou to v momentě, když to máš a bereš jako samozřejmost. Pro ty, kterým něco takového chybí, je hodně důležité to mít taky. A i pro tebe, až o to přijdeš, to už nebudou nepodstatné hlouposti, na to vem jed ,)
Doplňuji:
mně už to pár lidí řeklo ..znám totiž i rovné lidi ,)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano, moji štíhlost, nebo vlasy, takže samé nepodstatné hlouposti
Doplňuji:
Zjentek:oni lidi, co to říkaj ani netuší, jaké mi to dělá problémy, štíhlá sice jsem, ale nedělá mi to moc dobře, strašně ráda bych přibrala, ale prostě to nejde, jsem i fyzicky dost slabá, mám špatnou páteř, plno operací za sebou a ty vlasy? No to proto, že je snadnější dát ráno vlasy do gumičky a jít, než držet hodinu fén a dělat si tykev tak, abych mohla mezi lidi, takže závidět vážně není co, proto píšu, že to jsou hlouposti ☹

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

:D a proc by to delal …?…lidi zavidej jen potichu a ne nahlas …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

To se nedělá, tím by vlastně přiznal že selhal, že se jeho život nevyvíjí tak jak by chtěl.

Závist z očí do očí se přiznává jen v případě, že je myšlená ironicky, třeba kdybych řekl Dr.A: „Teda já ti závidím, že seš takovej jakej seš a vůbec ti to nevadí.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ne,do očí ne,ale závist konkrétní osoby lze poznat na jejím chování v okamžiku závisti a pár hodin po něm.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nikdo nikdy a ono upřimně ani není co závidět a už vůbec ne můj život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anuket

Myslím, že to řekl někdo každému minimálně jednou, stejně jako to minimálně jednou slyšel i on sám. Počínaje záviděním štíhlé postavy, vlasů… Konče tím, jak úžasného přítele jsem si našla – což upřímně na srdci velmi zahřeje, jak od přátel, tak od ženských v rodině. 🙂

badisko: tichá závist je obvykle nemírněná a mnohdy zákeřná závist, to je lepší ani nahlas neříkat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Jo, jednou na mne moje sestra zaječela: „Já ti závidím ty tvý dlouhý prsa a velký nohy!!“ Myslela to samozřejmě opačně, ale ve vzteku to prohodila, takže jsme se tomu zasmály. Je to už dvacet let 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tono

Ano, musím neskromně přiznat, že se mi to stalo již opravdu několikrát a sice se to týkalo vždy žen. Řekly mi vždy totéž, že mi závidí mého muže. Vždy jsem na to odpověděla stejně, že je skvělý a proto si ho nesmírně vážím. Duše se mi tetelila jako celé nitro, protože každá nemá takové štěstí a já ano, takže vždy, když si tohle uvědomím, tak si řeknu, že si nemám na co stěžovat, protože se známe už 35 let a stále je to krásné, takže čekám další průpovídku a závidění …
Zdravím.

před 4019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tono

Ano, musím neskromně přiznat, že se mi to stalo již opravdu několikrát a sice se to týkalo vždy žen. Řekly mi vždy totéž, že mi závidí mého muže. Vždy jsem na to odpověděla stejně, že je skvělý a proto si ho nesmírně vážím. Duše se mi tetelila jako celé nitro, protože každá nemá takové štěstí a já ano, takže vždy, když si tohle uvědomím, tak si řeknu, že si nemám na co stěžovat, protože se známe už 35 let a stále je to krásné, takže čekám další průpovídku a závidění …
Zdravím.

před 4019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

já ti tak závidím, že máš ještě dva dny dovči a já už ne, nebo: já ti závidím, že už máš odrostlé děti, zaplacenou půjčku, normálního chlapa...... to všechno se dá říct přímo do očí a přeci to není jako opravdová závist, spíš povzdech,

před 4031 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

dobrý Samba, ty se vyznáš ,)

před 4029 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no jistě, kdybys chtěl poradit, napiš jenom mě, já vím všechno 😁

před 4024 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek