Zlatý

Rekapitulujete?

Už jste začali rekapitulovat rok 2010? Co Vám přinesl? Stalo se u Vás něco nového, co by stálo za zmínku?
Mě napadnou na prvním místě povodně, které se nás docela dotkly. http://img.nadapenny.com/…
Pak, že naši kluci šli letos do první třídy.
Někdy od června nám přibyl do rodiny třetí pes, tříletý bulteriér.
Od září mám novou práci, kde jsem spokojená.
A od května jsem tady na Odpovědích. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

tenhle rok byl tak chaotický a hektický že bych rekapitulovala do dalších vánoc,ale ráda vzpomenu že i u mě bylo pár změn v létě jsem našla tyhle stránky a jsem tady taky ráda,seznámila jsem se s moc příjemným člověkem který je víc než kamarád-přítel,a doufám že i další rok bude tak plodný

Zlatý

Pro mě to byl rok plný překvapení a přestože by někdo mohl říct, že byl opět ve znamení krize, mě se naštěstí v práci nedotkla, za což jsem rád.
Na odpovědích jsem našel plno kamarádů a známých, přičemž jsem velmi rád, že odpovědi existují a to z jednoho jediného důvodu....
Jinak mohu říci, že tento rok, který pomalu končí byl rokem příjemným.

Zlatý

Já když rekapituluju tak jsem potěšen že máme v práci kolegu který je u nás od února.Je moc šikovný a je moc fajn jako člověk.Také jsem rád že někteří lidé v mém blízkém okolí se ukázali v pravém světle a já mám konečně možnost usoudit co jsou zač.

Zlatý

Nejvýznamnější událost byla moje svatba. :)))
Přibyl nám druhý pejsek :))

Bronzový

Postupně jsem začal docházet k uvědomění si sebe samotného. Přijímat své kvality, nežít jen tím, co si myslí ostatní...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.