kapka

Rekapitulujete?

Už jste začali rekapitulovat rok 2010? Co Vám přinesl? Stalo se u Vás něco nového, co by stálo za zmínku?
Mě napadnou na prvním místě povodně, které se nás docela dotkly. http://img.na­dapenny.com/t20/103­65/nadap161618977­430230.jpg
Pak, že naši kluci šli letos do první třídy.
Někdy od června nám přibyl do rodiny třetí pes, tříletý bulteriér.
Od září mám novou práci, kde jsem spokojená.
A od května jsem tady na Odpovědích. 🙂

Odpovědi
anonym

tenhle rok byl tak chaotický a hektický že bych rekapitulovala do dalších vánoc,ale ráda vzpomenu že i u mě bylo pár změn v létě jsem našla tyhle stránky a jsem tady taky ráda,seznámila jsem se s moc příjemným člověkem který je víc než kamarád-přítel,a doufám že i další rok bude tak plodný

Miroslavst

Pro mě to byl rok plný překvapení a přestože by někdo mohl říct, že byl opět ve znamení krize, mě se naštěstí v práci nedotkla, za což jsem rád.
Na odpovědích jsem našel plno kamarádů a známých, přičemž jsem velmi rád, že odpovědi existují a to z jednoho jediného důvodu…
Jinak mohu říci, že tento rok, který pomalu končí byl rokem příjemným.

ten který je

Já když rekapituluju tak jsem potěšen že máme v práci kolegu který je u nás od února.Je moc šikovný a je moc fajn jako člověk.Také jsem rád že někteří lidé v mém blízkém okolí se ukázali v pravém světle a já mám konečně možnost usoudit co jsou zač.

Jahoda

Nejvýznamnější událost byla moje svatba. :)))
Přibyl nám druhý pejsek :))

poa.li

Postupně jsem začal docházet k uvědomění si sebe samotného. Přijímat své kvality, nežít jen tím, co si myslí ostatní…