SirFisher

Reinstalace WIN 7

DD, chci se vás zeptat…
Mám problém s tím, že mám v pc vir a ESET mi to nezjistil, ale já vím že tam je (nechci rady typu jiný antivir apod.). Tak jsem se rozhodl že si reinstaluju win7, stejně mám zahlcený disk C: a nechce se mi to mazat ručně… takže jak na to.? Mám to naformátovat a restartovat PC nebo to v BOOT menu při startu jde naformátovat? díky za rady ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Do PC vložit instalační disk, udělat si zálohy, poté restart, zkontrolovat v Biosu, jestli je správně nastaveno bootování, provézt formát disku a novou instalaci.

Další odpovědi
Michal Kole

Instalátor Win7 si disk zformátuje sám.