magicm18

REINKARNACE = znovuvtělovaní

Pokud existuje, do jake formy zivota ,by jste se chteli prevtelit?

Odpovědi
hanulka11

Já tedy se nechci převtělit, to bych pak musela chodit jedině strašit.
Nevěřím na to -jednou umřu a tím to zhasne.

Mousinek

První bych zkusila být labutí a pak zase něco jiného a td.

quentos

být člověkem-mužem dnešní doby mi vyhovuje. I když občas závidím žábám ;{)> jejich život, který neprovázejí city a všechno je jenom o instinktech. Ale když se to tak vezme, i útrapy tohoto druhu nás někam posunují.