REHU!POUZILA JSTE NEJAKA?

Pred casem,jste s kamaradkou hledali jmena pro urodu jejich stenatek od pismene G.Jaka jmena jste vybraly?

Nejlepší odpověď
ReHu

Díky za optání. Odkazy jsem kamarádce předala, ale prý ještě žádné nepoužila.
Začínají přikrmovat, je to honička, krmí po 2 hodinách a těch 12 miminek trvá asi hodinu. Ty malé i málo přibírají na váze, ale zatím jsou všechny celkem v pořádku. Jen jedno má trochu napnuté a načervenalé bříško. Prý mu je masírují a kaká, tak se uvidí.
Měly by každou chvíli začít vidět, už to je 11. den a mají otvírat očka 10.den.
Až budou juména mít, určitě dám vědět.

Další odpovědi
led

asi čaká na znamenie od šteniatok

kropitko

Nic mi do toho není,ale nedá mi to,abych se neozvala. Podle mě si tohle můžete psát e-mailem a neřešit to zde. Toto není žádný diskuzní server,aspoň já jsem si to myslela,že tu jde o něco jiného. Každopádně je super,že i za takovou odpověď se dají nazbírat body.

Mě už byla tolikrát podobná otázka smazána,nebo když jsem se ptala jak se máte,co budete dělat apod…koukám,že tyto otázky se mažou asi pouze v mém případě…

ReHu

A také si myslím, že to je možná lepší otázka než: nudíte se? nebo prší u vás? A pokud vám něco admini smazali, proč to píšete sem, my za to nemůžem.

ReHu

To je myšleno tak, že odpovídám proto, abych dostala body?
Já jsem prostě jen odpověděla, pokud za to dostanu body, není to moje věc, ale body darujícího.