KOLMIX

Regulární výraz

Prosím Vás, jak mám v multi-rename toolu v programu TotalCommander sestavit a programu zadat regulární výraz, když potřebuji v názvech několika set souborů nahradit konvenci:

číslo_mezera_číslo konvencí
číslo_mezera_pom­lčka_mezera_čís­lo
Doplňuji:
Vašek – Prosté nahrazení mezer mezerami s pomlčkou by nestačilo, páč v názvech souborů je těch mezer více.

Děkuji Vám za odpověď, pokusím se to nějak vyzkoušet…

Odpovědi
☮ Vašek

Nestačilo by nahradit řetězec " " řetězcem " – "?

Jinak si nejsem jistý, jak je to zrovna v Total Commanderu (v současnosti nepoužívám), ale běžně by takový výraz vypadal zhruba následovně:

nahradit
(\d+) (\d+)
za
$1 – $2